POMOC TECHNICZNA 881 01 01 55
system informatyczny dla medycyny Białystok

KAMSOFT - KS-BDO

Nasza firma jest autoryzowanym konsultantem rozwiązań oprogramowania KS-BDO firmy KAMSOFT.
Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wesprzeć Państwa w odpowiednim przygotowaniu
i spełnieniu wymogów, które nakłada ustawodawca.

Proponujemy opracowanie, przy pełnej Państwa kontroli i współpracy, wymaganej przepisami ustawy dokumentacji zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych. Usługa KS-BDO jest rozwiązaniem, dzięki, któremu można w szybki sposób przygotować, a następnie zarządzać dokumentacją bezpieczeństwa informacji w ramach danej jednostki.

Usługa realizowana jest wyłącznie przez przeszkolonych konsultantów, którzy posiadają nie tylko wiedzę związaną z ochroną danych osobowych, ale również znają stosowane systemy informatyczne i inne specyficzne dla branży zagadnienia. Wdrażanie KS-BDO przez certyfikatowanych konsultantów zapewnia najwyższą jakość i zgodność dokumentacji oraz prawidłową konfigurację systemu przez cały okres eksploatacji.

W skład dokumentacji bezpieczeństwa danych osobowych wchodzą m.in.:
      •  polityka bezpieczeństwa wraz z załącznikami
      •  instrukcja zarządzania systemem informatycznym
      •  pozostałe dokumenty opisane w w/w pozycjach
W ramach prac możliwe jest również przygotowanie wytycznych dotyczących ochrony fizycznej, koniecznych zmian w organizacji oraz dostosowania konfiguracji oprogramowania pod kątem bezpieczeństwa danych osobowych.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją oprogramowania na stronie producenta pod adresem: http://www.bdo.kamsoft.pl/ks-bdo

Źródło tekstu zawartego na stronie: www.kamsoft.pl

Copyright by  Medica-Systems.pl     Wszystkie prawa zastrzeżone.